O mne

Volám sa Róbert Brišák a narodil som sa v krásnom oravskom prostredí. Žijem v dedine Rabča, ktorá je obklopená najvyšším vrchom Oravy. S Dj-ingom so sa stretol už počas základnej školy, keď sme si ako trieda organizovali triedne večierky. Jeden magnetofón, disko guľa, CD-čka uložené v krabici od mlieka a zoznam piesni napísaný na papieri.

V deviatej triede základnej školy ma riaditeľ požiadal o hranie v dome kultúry na počesť výmenného pobytu žiakov z Nemecka. Toto bola moja prvá väčšia akcia ktorú som mal možnosť zahrať. Na techniku som ešte peniaze nemal a tak som si ju požičal od zodpovednej osoby domu kultúry.

Postupom času, som si začal šetriť peniaze na techniku. Jedného dňa mi kamarát ponúkol za 1000 SK prehrávač značky Omnitronic CDP-500, mix pult značky Omnitronic Dj-50. Toto bola moja prvá technika, ktorá mi pomohla aby som sa začal konečne venovať Dj-ingu naplno. Začalo to hraním, stretnutia zo základnej školy, potom menšími oslavami a nakoniec aj svadbou. Po odohraní mojej prvej svadby som si uvedomil, že mi treba do techniky investovať. Peniaze sa odkladali a techniku som si požičiaval od známych, ktorí mi zo začiatku pomáhali.

Ďalšou investíciou bolo inovovanie techniky. Zo značky OMNITRONIC som prešiel na značku prehrávačov Numark CDN- 88 MP3 a mix pultu Numark X9. Zvuk je značky BS Acoustic o výkone 650 Watt/rms. Subwoofery su značky JBL o výkone 500W. K tomu všetkému su aj prispôsobené zosilňovače značky American Audio VLP-1500 a Lexon 900 XL. S touto zostavou hrám doteraz. Svetelnú produkciu tvoria štyri TRIX TRISTAR II skenery Slovenskej výroby, RGY laser, dymostroj, stroboskop, a iné svetelné efekty. V prípade potreby zabezpečiť viac zvuku, viac svetiel spolupracujeme s ľuďmi, ktorými spolupracujeme.

REFERENCIE

Svadby, oslavy, plesy, diskotéky,
kompletné zabezpečenie ozvučenia a osvetlenia odpustových DNI RABČE,
kompletné zabezpečenie ozvučenia a osvetlenia Vianočných trhov Rabča, Oravská Polhora

Mládežnícky ples Or. Veselé
Mládežnícky ples Rabča
Deň tanca Rabča,
Deň tanca Vavrečka,
Dni matiek,
Vianočná akadémia,
Tedeum bál Námestovo,
Husacie Hody Koliba Poľana,
Kačacie hody Bar Mimo Rabča,
Módna prehliadka Vavrečka,
Pochovávanie basy,
Historický bál Ružomberok,
Beánia Ružomberok,
Open semester Ružomberok a iné

Mohlo by Vás zaujímať...